Ing. Karin Lišková

daňový poradce

záznamy vysílání zobrazíte proklikem

Pro stávající i nové klienty daňové kanceláře nabízíme jedinečnou možnost prezentovat svoji firmu, a to prostřednictvím odkazu na Váš web na našich webových stránkách. Tato služba je klientům daňové kanceláře poskytována ZDARMA. Službu poskytujeme všem klientům bez ohledu na skutečnost, zda pro ně naše účetní kancelář (www.kalie.cz) zpracovává kompletní účetnictví nebo jsou poskytovány pouze služby daňového poradenství. 

Již na původních webových stránkách www.ucetni-poradce.info byly umísťovány odkazy na webové prezentace klientů. Vlivem četnosti návštěv našeho portálu se v mnoha případech ukázala tato forma prezentace velmi účinnou a napomohla našim klientům k rozšíření povědomí o jejich firmách a k získání nových zakázek.

Odkazy na prezentace klientů jsou aktuálně dostupné na www.danovyporadce-liskova.cz  v sekci Odkazy/Zajímavé odkazy.

Do budoucna připravujeme alternativu poskytování této služby pomocí bannerů na našem webu. V současné době je služba umístění odkazu poskytována zcela zdarma, a to pouze klientům daňové kanceláře.

hledat

Navštivte nás

Návštěvníků

1701054
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
249
1363
5894
5894
13836
30077
1701054

Předpověď na dnes
432

4.83%
1.35%
1.83%
1.33%
0.17%
90.49%

Vaše IP:54.80.183.100

Účtujeme v programu POHODA
Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.

 

Copyright © 2018 Daňový poradce Ing. Lišková, Kroměříž. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.