Ing. Karin Lišková

daňový poradce

záznamy vysílání zobrazíte proklikem

Záruky daňových poradců

Zárukou pro klienty daňových poradců je kromě složení vysoce náročných a sofistikovaných odborných zkoušek také regulace činnosti poradců zákonem o daňovém poradenství. Bezpodmínečné je také povinné pojištění poradců na případné škody z daňových rad.  

 

 

Objednat služby daňového poradenství můžete telefonicky nebo písemně na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě potřeby ústního poradenství si můžete dohodnout konzultaci v naší kanceláři anebo v sídle Vaší firmy. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, kdy následně obdržíte nabídkovou cenu za zpracování Vašeho dotazu písemnou formou.

 

Služba daňového poradenství je pro níže uvedené situace zpoplatněna, a to částkou:

  • Poradenství ústní formou za každou i započatou hodinu  Kč 600,- + cestovní a věcné náklady poradce
  • Vypracování daňové analýzy nebo daňového stanoviska písemnou formou od Kč 1.000,-  dle rozsahu
  • (uvedené ceny neobsahují DPH)

Daňová analýza je za dále uvedených podmínek dokumentem se zárukou, na který se vztahuje profesní odpovědnost pro případ, že na základě jeho použití vznikne daňovému poplatníkovi škoda ve smyslu obecných podmínek pro poskytování daňového poradenství.

 

 

 

Objednatel provádí úhradu za daňového poradenství v termínu:

  • V hotovosti při provedení daňového poradenství ústní formou.

V případě poskytování daňového poradenství písemnou formou, bude služba provedena po úplném zaplacení požadované částky. Zaplacení částky se považuje za uskutečněné dnem, kdy bude požadovaný obnos připsán na účet poskytovatele. Objednatel obdrží odpověď na písemný dotaz nejpozději poslední den, který byl určen objednatelem k poskytnutí daňového poradenství (viz výše), a to jen v případě, bude-li požadovaná částka připsána nejpozději v tento den na účet poskytovatele. V případě, že poskytovatel neobdrží úplatu za poskytnutí daňového poradenství nejpozději v den splatnosti, je oprávněn poskytnutí daňového poradenství odmítnout, a toto odmítnutí sdělí objednateli písemnou formou na elektronickou kontaktní adresu objednatele. Přijetí závazné objednávky sdělí poskytovatel obratem na kontaktní email objednatele.

 

Práva a povinnosti objednatele a poskytovatele

Objednatel má právo na poskytnutí daňového poradenství poskytovatelem v termínu, který určí v závazné objednávce, a to při splnění platebních podmínek, které určí poskytovatel. Objednatel má právo na ochranu údajů, které sdělí pro účely provedení a vyúčtování daňového poradenství. V případě, že požadavek objednatele na daňové poradenství písemnou formou směřuje k řešení specifického daňového případu, má poskytovatel právo vyžádat si bližší informace od kontaktní osoby objednatele. Poskytovatel má právo požadovat od objednatele úhradu dodatečných nákladů, které vzniknou v souvislosti s nezbytným zjištěním bližších informací, tak aby mohlo být písemné daňové poradenství provedeno odpovědně.

 

Poskytovatel zpracovává požadavek na daňové poradenství výhradně na základě informací, které mu objednatel poskytne v objednávce nebo dodatečně při zpracování požadavku objednatele. V případě, že objednatel nesouhlasí s tím, aby ho poskytovatel kontaktoval pro upřesnění dotazu, bere tímto na vědomí, že dotaz bude zodpovězen pouze na základě podaných informací v prvotní závazné objednávce. Za případné odchylky od správnosti písemného sdělení, které vzniknou v důsledku absence příslušných informací, nenese poskytovatel žádnou odpovědnost.

Objednatel má právo odstoupit od závazné objednávky v případě, že mu nebylo poskytnuto požadované poradenství v termínu, který požadoval v závazné objednávce, přičemž mu nebyly poskytovatelem sděleny žádné okolnosti, které by znemožňovali provedení poradenství. V případě, že byl řádně uhrazen poplatek za požadované daňového poradenství, a objednatel od závazné objednávky odstoupil, má nárok na vrácení zaplaceného poplatku v plné výši.

hledat

Navštivte nás

Návštěvníků

2872659
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
283
179
1670
5531
7962
23400
2872659

Předpověď na dnes
360

3.06%
4.11%
2.35%
1.16%
0.29%
89.03%

Vaše IP:44.211.26.178

Účtujeme v programu POHODA
Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.

 

Copyright © 2024 Daňový poradce Ing. Lišková, Kroměříž. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.